Jízdní řády na Vyletnik.cz

19. března 2007 v 17:22 | J. Jarmara |  Obecné informace
Dnes jsme spustili novou podstránku, která je zaměřena na jízdní řády autobusů, cyklobusů, skibusů, vlaků, ale i na letové řády pražského letiště a navazujících spojů.

Přinášíme také ucelený přehled cyklobusů, které v sezóně operují v regionech České republiky. Jízdní řády Cyklobusů a Skibusů se těžko vyhledávají, pokud neznáte danou oblast. I proto přicházíme s touto podstránkou zaměřenou na jízdní řády cyklobusů i ostatních druhů hromadné dopravy. Vzhledem k obecné rozdrobenosti těchto informací, uvádíme u každé oblasti link na provozovatele cyklobusu. Podmínky provozu i jízdní řády se mohou měnit a aktuální informace je vhodné získávat přímo ze stránek provozovatelů.

Snažili jsme se soustředit informace o jízdních řádech z několika zdrojů na jednu stránku, aby si každý mohl rychle vybrat to co potřebuje.

Na nové podstránce jízdní řády naleznete: jízdní řády autobusů a vlaků (idos), jízdní řády MHD ve městech České republiky, letový řád pražského letiště, podmínky přepravy jízdních kol ve vlasích ČD. A mnoho dalších užitešných informací.
Pokud máte jakoukoli informaci o nových linkách cyklobusů, turistických autobusů, vlaků, neváhejte nás kontaktovat. Informace o jejich jízdních řádech rádi zveřejníme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama