Tisková zpráva Paseo s.r.o. k 19. 3. 2007

22. března 2007 v 17:12 | J. Jarmara |  Tiskové zprávy

Představujeme portál zaměřený na tipy na výlety - Výletník.cz

Výletník.cz je nový a zároveň nejobsáhlejší internetový portál provázející možnostmi turistického vyžití na území České republiky. Užitečné informace si výletníci snadno dohledají v přehledném grafickém prostředí s jednoduchým ovládáním a bohatou fotografickou ilustrací.

Praha, 16. března 2007 - Společnost Paseo, s.r.o. spustila ostrou verzi internetového portálu Výletník.cz (www.vyletnik.cz) zaměřeného na tipy na výlety a trávení volného času v České republice. Tu rozděluje na deset regionů, které jsou dále členěny a popisovány v celkem 70 oblastech. Ke každé oblasti náleží podrobný místopisný rejstřík a odborný popis všech oblastí v republice. Položky rejstříku jsou dále provázány s užitečnými přehledy o službách, jako je ubytování, stravování nebo otevírací doby hradů, zámků, rozhleden a dalších subjektů.V popisu jednotlivých oblastí uživatel nalezne nejen tipy na výlety, turistické cíle a zajímavosti, kalendář akcí, ale i historii a vlastivědu.
Cílem webu Výletník.cz je přinášet návštěvníkům kompletní kvalitní informace o turistice, dění v regionech a souvisejících službách v České republice. Na tvorbě portálu spolupracuje více než 80 renomovaných dopisovatelů z celé republiky. Obsah portálu je připravován autorsky, nejedná se tedy o alternativu ke knihám a atlasům. Města a obce, ale i tématicky související komerční subjekty a provozovny si mohou vytvářet vlastní profily, které jsou provázány do celé struktury webu.
Návštěvníci mají možnost přidávat komentáře k jednotlivým článkům nebo profilům. Výletník.cz je vyvíjen s ambicemi stát se nejobsáhlejším internetovým portálem zaměřeným na tipy na výlety, místopis České republikya aktivní trávení volného času.
Po pěti měsících testovacího provozu navštěvuje v současné době portál Výletník.cz více než 4000 unikátních uživatelů denně, kteří shlédnou denně téměř 15 000 podstránek.
Další informace získáte na webových stránkách portálu www.vyletnik.cz


Kontaktní informace:
Josef Jarmara Dagmar Matonohová
Paseo, s.r.o. Neopublic Porter Novelli
(+420) 222 514 097 (+420) 731 156 876
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama