Leden 2008

Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz spravuje od ledna naše společnost

22. ledna 2008 v 17:08 | J.Jarmara |  Obecné informace
Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz přebírá Paseo s.r.o.
Společnost Paseo s.r.o. rozšiřuje akvizicí portálů Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz své portfolio portálů zaměřených na cestování a volný čas. Od ledna tak provozuje kromě již známého portálu Vyletnik.cz ještě dva nové servery:
Rodinnevylety.cz což je internetový projekt zaměřený na cestování s dětmi a to především po české republice. Návštěvníci zde hledají rady pro cestování s dětmi a vše co s tím souvisí.
Tipynavylet.cz narozdíl od Vyletnik.cz, kde je obsah tvořen autorským týmem, je obsah serveru Tipynavylet.cz tvořen samotnými návštěvníky, kteří zde mají možnost ukládat texty, fotografie a další informace do předem definované struktury stránek.
Paseo zahrnuje do své skupiny i katalog Cestujme.cz zaměřený na shromažďování informací o stránkách zaměřených na cestování obecně. Naleznete zde spoustu informací nejen o Česku, ale i o celém světě. Dohodou s provozovatelem se Paseo s.r.o. stalo výhradní společností pro prodej reklamního prostoru na stránkách Cestujme.cz. Spolupráce by se však v tomto roce měla rozrůst i na úrovni obsahových informací.
Prví projekt společnosti Paseo s.r.o. Vyletnik.cz se po prvním roce působení na trhu dostal mezi nejnavštěvovanější obsahové portály se zaměřením na cestování. V letošním roce přinese Vyletnik.cz svým návštěvníkům další novinky, v krátké době přibudou online mapy s možností plánování výletů, rozšíří se také nabídka dnes již funkčního aktivního odesílání tipů na výlet emailem. V roce 2008 bude také Vyletnik.cz zpřístupněn uživatelům všech mobilních sítí (v současné době mohou plánovat své výlety přes mobil jen uživatelé T-mobile). Turistické trasy čeká rozšíření obsahu o naučné stezky a v místopisném rejstříku přibude celá řada dalších zajímavých míst. Jelikož jsou dnes pěším turistům i cyklistům zpřístupněny bez větších omezení i příhraniční oblasti sousedních zemí, připravuje Vyletnik.cz popis právě těchto turistických oblastí přiléhajících k České republice.
Paseo se propojením a doplněním obsahu internetových projektů a vysokou návštěvností celé skupiny kolem Vyletnik.cz stává dominantním hráčem na poli internetových portálů oslovujících cílové skupiny se zájmem o cestování, trávení volného času, turistiku a sport.
Součástí skupiny portálů Paseo od ledna jsou:
www.vyletnik.cz
www.rodinnevylety.cz
www.tipynavylet.cz
www.cestujme.cz